4SVPT560M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors - 560uF - 4V - 105°C - 20,000 Hours - Low ESR - 8.0mm Dia x6.9mm
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +