4SEP1200M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 1200uF 4VDC 20% (10 X 13mm) Radial 5mm 0.012 Ohm 5440mA 3000h 105C Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +