2SEPC100MZ
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 2.5VDC, 100uF, 7mohm, 5x9mm, Bulk | Panasonic Electronic Components 2SEPC100MZ
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +