- JW2SN-DC12V
JW2SN-DC12V
Panasonic Electronic Components
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: JW2SNDC12V
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:JW2SN-DC12V
计量单位:Per Each
RoHS:No
HTS:8536410020
COO:TH
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:DPDT
Maximum Current Rating:5 A
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:270 Ohm