G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
Omron Electronics
Electromechanical Relay 48VDC 1.22KOhm 25A DPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket General Purpose Relay
描述 +
Search Keywords: G7L2ATUBJCBDC48
  • 部件编号:
    G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C