- G7L-1A-TUB-J-CB-AC24
G7L-1A-TUB-J-CB-AC24
Omron Electronics
Power Relay 24VAC 30A SPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: G7L1ATUBJCBAC24
供应商:Omron Electronics
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:24 V
DC Coil Voltage:N/A
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:30 A
Mounting:Bracket Mount
Termination Style:0.25Quick Connect
Push to Test Button:Yes
Led Indicator:No
Operating Temperature:-20 to 60 °C