G7L-1A-T-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO (52.5mm 33.5mm 53mm) Bracket
描述 +
Search Keywords: G7L1ATDC24
  • 部件编号:
    G7L-1A-T-DC24
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Termination Style:
    Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C