G3VM-201G(TR)
G3VM-201G(TR)
Omron Electronics
有存货: 0
起订量: 625
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-S5
G3VM-S5
Omron Electronics
有存货: 0
起订量: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.05A 200V AC-OUT 4-Pin SOP
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: G3VM201G
  • 供应商:
  • 部件编号:
    G3VM-201G
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    0.05 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V