- G3VM-101ER1
G3VM-101ER1
Omron Electronics
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 100V 3.5A - Input 10mA - 6-pin DIP SM - -40°C to 110°C
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述