MD480-24A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MD48024A1C
  • 供应商:
    Micron Industries
  • 部件编号:
    MD480-24A-1C
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    MD480
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    175.5 x 123.6 x 124.5 mm