- SMDA15CE3/TR7
SMDA15CE3/TR7
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 4 Channels - 15V Reverse Standoff (Typ) - 16.7V Breakdown (Min) - 24V Clamping (Max) @ Ipp - 5A (8/20µs) ...
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
描述
TVS Diode - Bi-Dir - 4 Channels - 15V Reverse Standoff (Typ) - 16.7V Breakdown (Min) - 24V Clamping (Max) @ Ipp - 5A (8/20µs) - 300W - 8-SO - RoHS.