PIC16LF819T-I/SOTSL
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 10MHz - 16I/O - 3.5KB(2Kx14) FLASH - 256x8 EEPROM - 256x8 RAM - Internal RC Oscillator - 2 ...
描述 +
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 10MHz - 16I/O - 3.5KB(2Kx14) FLASH - 256x8 EEPROM - 256x8 RAM - Internal RC Oscillator - 2 to 5.5V - 18-SOIC -T&R.