MCP120T-485I/TT
Microchip Technology
Processor Supervisor 4.725V 3V/3.3V/5V Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MCP120T485ITT
  • 供应商:
    Microchip Technology
  • 部件编号:
    MCP120T-485I/TT
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    2.9 x 1.3 x 0.95 mm
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    5.5 V
  • Maximum Power Dissipation:
    N/A
  • Maximum Reset Threshold Voltage:
    4.85 V