- CR04102J
CR04102J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 1K ohm (+/-) 5% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - Tape ...
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Thick Film Chip Resistor - 1K ohm (+/-) 5% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - Tape&Reel
Search Keywords: CR04102J
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Meritek Electronics
部件编号:CR04102J
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
California Prop 65
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V