WDR-240-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@10A - 240W.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: WDR24024
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    WDR-240-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    WDR-240
  • Efficiency:
    91(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    180 to 550 V
  • DC Input Voltage:
    254 to 780 V