RSP-320-12
MEAN WELL
AC/DC Single output enclosed power supply - Output 12VDC single output at 26.7A - PFC - forced air cooling - 1U low profile.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RSP32012
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    RSP-320-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V