RPLH16-01-01-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Red - 48Vdc
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RPLH16010102
  • 供应商:
    Ledtronics
  • 部件编号:
    RPLH16-01-01-02
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    54.1 x 25.4 x 40.6 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    48 V