- L071S332FLF
L071S332FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 6 Resistor Network - 3.3 kOhm ±1% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述