DIP-1999-02-2051-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 2.05 kOhm ±0.1% 200mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - 16 Pin DIP
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tubes 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +