71BDF30-01-1-AJN
Grayhill
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 71BDF30011AJN
  • 供应商:
    Grayhill
  • 部件编号:
    71BDF30-01-1-AJN
  • Alias/AKA:
    71BDF30-01PAJN
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Number of Positions:
  • Pole Throw Configuration:
    SP12T13875
  • Actuator Length:
    9.53 mm
  • Dimension:
    22.23mm x 36.78mm x 18.0813878mm
  • Actuator Style/Diameter:
    Flatted Shaft/6.3613842
  • Mounting:
    Panel Mount/Through Hole13870
  • Body Orientation:
    Right Angle13849
  • Terminal Type:
    PC Pins13888
  • Angle of Throw:
    30 °
  • Contact Rating @ Voltage:
    0.3@115VAC A