A70QS16-14F
Ferraz Shawmut
The A70QS16-14F is a 16A, 690VAC/700VDC French cylindrical semiconductor fuse designed for short-circuit protection.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: A70QS1614F
  • 供应商:
    Ferraz Shawmut
  • 部件编号:
    A70QS16-14F
  • COO:
    TN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Blade
  • Fuse Size:
    14 x 51 mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    16 A