LFWLC550-1058
EOS Power
AC/DC Power Supply - Single-OUT - 58V - 4.31(Conduction)A/2.59(Convection)A/9.48(Forced Air)A - 550W - 6-Pin.
描述 +
Search Keywords: LFWLC5501058
  • 部件编号:
    LFWLC550-1058
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm
  • DC Input Voltage:
    390 V