LFWLC550-1030
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 30V 8.33(Conduction)A/5(Convection)A/18.33(Forced Air)A 550W 6-Pin
描述 +
Search Keywords: LFWLC5501030
  • 部件编号:
    LFWLC550-1030
  • DC Input Voltage:
    390 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm