LFWLC550-1015
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 13.33(Conduction)A/7.33(Convection)A/33.33(Forced Air)A 550W 6-Pin
描述 +
Search Keywords: LFWLC5501015
  • 部件编号:
    LFWLC550-1015
  • DC Input Voltage:
    390 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm