LFWLC550-1012
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 16.67(Conduction)A/9.17(Convection)A/41.67(Forced Air)A 550W 6-Pin
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: LFWLC5501012
  • 供应商:
    EOS Power
  • 部件编号:
    LFWLC550-1012
    EAR99
    42
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    390 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm