- BK/GBB-10-R
BK/GBB-10-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Very Fast Acting 10A 250V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Ceramic Carton CSA/UL
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: BKGBB10R
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:BK/GBB-10-R
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.3 x 32 mm
Acting:Very Fast
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V