ESX10-TB-102-DC24V-4A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker - Solid State - 1 Pole - 4A - 24VDC - Lever Actuator - DIN Rail.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ESX10TB102DC24V4A
  • 供应商:
    E-T-A Engineering Technology
  • 部件编号:
    ESX10-TB-102-DC24V-4A
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    4
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 4