VF-S250-24A-CF
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - EnclosedW/Fan - 24V@10.42 A - 250W
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: VFS25024ACF
  • 供应商:
    CUI Inc.
  • 部件编号:
    VF-S250-24A-CF
  • Alias/AKA:
    VF-S250-24A-CF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Dimensions LxWxH:
    5 x 3.2 x 2 in