CFB400W-24S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 9-36 VDC Input - 12VDC Output - 33.3A
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +