E36D451HPN332MDD0M
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 3300uF 450V 20% (63.5 X 130mm) Screw Terminal 0.0771 Ohm 9230mA 2000h 85ƒA€A°C
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: E36D451HPN332MDD0M
  • 供应商:
    Chemi-Con
  • 部件编号:
    E36D451HPN332MDD0M
  • COO:
    US
    20
  • Capacitance Value:
    3300 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    N/A
  • Size:
    63.5 x 130 mm
  • Termination Style:
    Screw Terminal2202
  • Voltage:
    450 VDC