WS5M3301J
Bourns
Fixed Resistor - Wire Wound - 5W - 3300ohm - 5% - ±200ppm/°C
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
AMMO 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +