W2M1000J
Bourns
Res Wirewound 100 Ohm 5% 2W A±300ppm/A°C AXL Ammo
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
AMMO 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: W2M1000J
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    W2M1000J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Termination Style:
    Axial11387
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    511388%
  • Temperature Coefficient:
    ±300 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C