TC33X-1-104E
Bourns
Res Trimmer 100K Ohm 25% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (3.6 X 3.8mm) Footprint SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: TC33X1104E
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    TC33X-1-104E
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Mounting:
    Surface Mount11434
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Footprint11449
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    2511450%
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C
  • Dimension:
    3.6 x 3.811440mm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C