SRU3028-100Y
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 720mA 160mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRU3028100Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRU3028-100Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    30 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    720 mA
  • Maximum DC Resistance:
    160 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C