SRR6603-472ML
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 4.8 x 4..8 x 1.8mm - 4.7mH - 100KHz - 60mA - 13.9 Ohm.
描述 +
Search Keywords: SRR6603472ML
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRR6603-472ML
    EAR99
    600
  • Inductance:
    4.7 mH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    60 mA
  • Maximum DC Resistance:
    13.9 Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C