SRR6028-331Y
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 370mA 1.4Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRR6028331Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRR6028-331Y
    EAR99
    500
  • Inductance:
    330 uH
  • Tolerance:
    30 %
  • Maximum DC Current:
    370 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.4 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C