SRR4828A-101M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.6Ohm DCR Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +