SRR4528A-121M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 100KHz Ferrite 0.53A 0.7Ohm DCR Automotive T/R
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
REEL embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +