SRR4528A-100M
Bourns
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 100kHz Ferrite 1.76A T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +