SRR1280-331K
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.1A 600mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRR1280331K
  • 部件编号:
    SRR1280-331K
    EAR99
    400
  • Inductance:
    330 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    1.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    600 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C