SRR1280-100M
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 12.5 x 12.5 x 7.5mm - 10 µH - 1KHz - 6A - 19.5m Ohm.
描述 +
Search Keywords: SRR1280100M
  • 部件编号:
    SRR1280-100M
    EAR99
    400
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    6 A
  • Maximum DC Resistance:
    19.5 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C