SRR1240-331K
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 0.75A 0.95Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRR1240331K
  • 部件编号:
    SRR1240-331K
    EAR99
    800
  • Inductance:
    330 uH
  • Type:
    Power7105
  • Tolerance:
    107104%
  • Technology:
    Wirewound7103
  • Maximum DC Current:
    0.75 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.95 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C