SRR1206-120ML
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 3A 38mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRR1206120ML
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRR1206-120ML
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    12 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    3 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.038 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C