SRP3012C-8R2M
Bourns
Ind Power Shielded Wirewound 8.2uH 20% 100kHz 10@100KHz Q-Factor Alloy Powder 1.2A T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +