SRP1265A-R22M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 53A 0.0006Ohm DCR Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRP1265AR22M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRP1265A-R22M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    0.22 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    53 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0006 Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C