SRP1038C-8R2M
Bourns
Power Inductor (SMD), 8.2 uH, ± 20%, 9 A, Shielded, 13.5 A, 11mm x 10mm x 3.8mm
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRP1038C8R2M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRP1038C-8R2M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
Tools/3D Models +
  • This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 19
Ships today, if you order in Buy all 19 in-stock or the regular minimum order quantity of 150