SRN6045TA-680M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 1.1A 305mOhm DCR 2424 Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: SRN6045TA680M
  • 部件编号:
    SRN6045TA-680M
  • COO:
    TW
  • Inductance:
    68 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.305(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C