SRN6045-680M
Bourns
Inductor Power - Semi-Shielded - Wirewound - 6 x 6 x 4.5mm - 68 µH - 100KHz - 900mA - 351m Ohm.
描述 +
Search Keywords: SRN6045680M
  • 部件编号:
    SRN6045-680M
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    68 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.9 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.351 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C