SRN6045-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 1.4A 0.188Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRN6045330M
  • 部件编号:
    SRN6045-330M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.4 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.188 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C