SRN4018-150M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1A 264mOhm DCR 1515 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRN4018150M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRN4018-150M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Inductance:
    15 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.264 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C